Föreningar

Angered
Ahmed Salih
ahmed.salih@hotmail.se
0763467906
Moderaterna i Angered på Facebook

Askim
Tomas Karlsson
0706579429
Askimsmoderaterna på Facebook

Backa
Pierre Alpstranden
0705480054
Backamoderaterna på Facebook

Härlanda
Johan Löfgren
johanlojo@gmail.com
Härlandamoderaterna på Facebook

Högsbo-Frölunda
Peter Hermansson
0727273071
Högsbo-Frölundamoderaterna på Facebook

Innerstaden
Hampus Magnusson
hampus.magnusson@stadshuset.goteborg.se
Moderaterna i Innerstaden på Facebook

Johanneberg Guldheden
Gustaf Göthberg
gustaf.gothberg@moderaterna.se


Karl Johan-Masthugget
Christina Isacson Silow
klinten33@gmail.com
0707786787
Moderaterna i Karl-Johan Masthugget på Facebook

Kortedala-Nylöse-Bergsjön
Bruno Tiozzo
tiozzo@hotmail.com
0761473001
Moderaterna i Östra Göteborg på Facebook

Linnéstaden
Sverker Cassberg
sverker@cassberg.com
0702677088
Moderaterna i Linné på Facebook

Lundby-Biskopsgården    
Kenneth Bernting
kenneth@eriksbergsbowling.se
0702633635
Moderaterna i Lundby-Biskopsgården på Facebook

St Pauli
Mattias Tykesson
mattias.tykesson@moderaterna.se
St Paulimoderaterna på Facebook

Torslanda
Rickard Eriksson
rickard@rickarderiksson.se
Torslandamoderaterna på Facebook

Tynnered
Henrik Ryberg
henrik_ryberg@yahoo.se
0725444482
Tynneredsmoderaterna på Facebook

Älvsborg-Skärgården
Björn Oxe
bjorn@oxe.se
0727290729


Örgryte
Hanna Friberg
0709944372
Örgrytemoderaterna på Facebook

Tuve Säve
Toni Orsulic
toni.orsulic@bredband.net
0703211131
Tuve-Säve Moderaterna på Facebook



Tappade uppkopplingen